o nás

Pro nás bylo vasilo od malička synonymem pro tílko. Prostě triko bez rukávů. Všudypřítomnej kus oblečení, kterej nosí každej a nijak to neřeší. My ho ale měli v oblibě moc a když jsme zjistili, že pojem vasilo zná jen pár lidí, rozhodli jsme se, že z vasila uděláme Vasilo. Značku tílek. A rovnou těch nejvíc TOP!

 

Zdálo se to jako banální úkol, ale my jsme chtěli naše tílko nej nej nej, a to bylo sakra těžký! Abysme si byli jistí, že se bude líbit, že se k němu každej rád vrátí a znovu oblíkne a hlavně že si ho obhájíme sami před sebou, tak to dalo hodně práce. A po několika letech hledání super látek, dodavatelů, švadlen, potisků, designérů a všech ostatních okolo je to konečně tady. V létě 2019 spouštíme prodej a můžeme nabídnout první modely! Není jich moc, ale děláme jednu věc pořádně. Až to půjde, příjdou další :-)

 

Kvalita byla jedna věc a posuďtě sami, jestli se to povedlo ;-) Věc druhá ale je - kdo nosí Vasilo? Samozřejmě každěj model někdo trochu jinej, ale vždycky to bude někdo, kdo má smysl pro detail a originalitu. Někdo, kdo chce klasiku povýšenou o styl. Někdo, kdo upřednostní produkt menší značky, o které ví kdo za ní stojí a kde se vyrábí.

 

 

 

Michal a Jarda, Brno.

Zpět do obchodu